Oferta masaży

Oferta SPA

DOMOWE SPA to nie tylko miejsce, w którym wykonujemy masaże ale również miejsce, które pozwoli Ci się zrelaksować, przywrócić siły witalne, odpocząć od gonitwy dnia codziennego i tym samym poczuć jak u siebie w domu.

Mamy bogatą ofertę masaży, począwszy od masaży relaksacyjnych, a kończywszy na masażach sportowych. Wykonywane masaże pozwolą zharmonizować umysł, ciało i duszę oraz zadbać o siły witalne. Niezbędne rzeczy do wykonania masażu otrzymają od nas Państwo na miejscu.

Przychodząc na masaż nie musisz zabierać niczego ze sobą, wszystko co potrzebne do wykonania masażu otrzymasz na miejscu. Nie musisz również się śpieszyć, cena za masaż liczona jest w momencie rozpoczęcia masażu.

NASI KLIENCI

Zadowoleni Klienci

Dołącz do naszych zadowolonych Klientów i skorzystaj z naszej bogatej oferty masaży. Będziemy wdzięczni również za pozostawienie opinii po wykonanym zabiegu.

Skontakuj się z nami

Zapisz się na masaż

UZYSKAJ 20% RABATU

Jeśli są Państwo tu poraz pierwszy i nie są pewni co do jakości świadczonych usług, na pierwszy masaż otrzymają Państwo RABAT 20% ceny wybranego zabiegu. Dla naszych stałych Klientów, również przygotowaliśmy ciekawe PROMOCJE!

ZADZWOŃ

Dopytaj o szczegóły PROMOCJI na zabiegi masażu!